Dobrodosli na forum GS | FanaT!c
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.-Fanat!c JailBreak 84.200.17.121:27024.-FanaT!c Basebuilder 84.200.17.121:27025.-FanaT!c Deathrun 84.200.17.121:27027.-FanaT!c Zombie 84.200.17.121:27028
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Like/Facebook stranica
Zadnje teme
» Prijava na GeT ReKt lLiderman Zvani Derma ili Liderman
Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyPon Jun 15, 2015 9:12 pm od WarNinG-CaNaDa

» Beste pogledaj bitno je
Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyUto Mar 31, 2015 9:04 pm od Bejtaa

» Pitanje u vezi ddos
Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyČet Mar 12, 2015 2:10 pm od Best

» prijvljivanje konkurs za admina
Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptySre Mar 11, 2015 11:27 pm od Genfrakt

» Omilene Pesme
Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptySre Mar 11, 2015 11:26 pm od Genfrakt

» Sve o cemu ste teli u sportu
Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptySre Mar 11, 2015 11:25 pm od Genfrakt

» Kviz Danas 9.03.2015
Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptySre Mar 11, 2015 11:24 pm od Genfrakt

» Kviz Danas 8.03.2015
Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyPon Mar 09, 2015 12:58 pm od Best

» Pitanje Danas 5.03.2015
Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyNed Mar 08, 2015 10:39 am od Best

Poslanici naj aktivniji nedelje
No user
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar

 

 Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Iluz!jA




Broj poruka : 28
***NOVAC*** : 71
***POHVALE*** : 1
Datum upisa : 18.02.2015

Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyPet Feb 27, 2015 2:02 pm

E, beste, ako ovo citas, Mirsad mi je rekao da ti kaze kada ste se borili protiv DDoS napada ili slicno, ti si pomoslio da je on protiv tebe, al bio je sa tobom. Rekao mu je da mu je zao i da ako moze unban sa stranice. Sada cemo za prijave. Imamo ja i Mirsad prijave za:

Admina | Ebola in Australia
Radio je Free Kill ko nenormalan, Gen je video sve. Takodje, prebacio je Mirsada u CT i mene cak i ako nismo zeleli. Evo slike sa prebacivanja:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Igraca | hema
Radi FK, daje zombie, zmurke i ostalo bez pitanja. Stalno ulazi u CT ko ludak, a mic mu je slab. Kada god ga punishujem, on se vrati.

Igraca | DoMiNaToR
Ja iskreno mislim da je on ljubomoran na mene. Od kada sam dobio VIP-a, stalno mi govori "Prijavicu te, neznas pravila!" i ostalo. Uglavnom, evo konzole koja to dokazuje:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
F a n a T ! c | DoMiNaToR : iluzja
[V.I.P] **[Illus!oN]** | Iluz!jA : ???
PewDiePie : iammmmkm pewdiepie
[mdbBans] Proveravam da li ima banova koji su istekli...
^Kings^#ACAB : pmodmenu
[V.I.P] **[Illus!oN]** | Iluz!jA : pmodmenu
[Purchase Mod]: You purchased Gravity for $3500!
PewDiePie : /weed
S1Lv3R|BuLL3T|Miki2001 gives freeday for everyone
F a n a T ! c | DoMiNaToR : ti samo ga malti da me neprijavi a ja cu rec da cu tebe prijavit
Assassin'S THE PRO : LUKA KAKO SE PREZIVAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!
"mp_chattime" changed to "7"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Igraca | ^ThE KiL#eR^
Prijavljujem ovog igraca zbog psovanja. Uspeo sam samo jednu sliku da uzmem, ali verujte mi, psuje ko lud. Evo slike: [You must be registered and logged in to see this link.]

To je sve za sada. Hvala,
- Iluz!jA i Mirsad

Nazad na vrh Ići dole
Best
Admin
Best


Broj poruka : 131
***NOVAC*** : 1246
***POHVALE*** : 2
Datum upisa : 07.02.2015
Godina : 24

Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyPet Feb 27, 2015 2:26 pm

Igraci ako psuju a nisu admini ili vipovi nemas potrebe prijaviti osim ako fk o trebas ostaviti njihov steam id
Kad si prijavio ebolu trebao si da slika kad radi fk a ne samo ovo ali ako se genfrakt slozi da je raeio fk bice mu skinuto
Sto se tic. Misarda psovao me je na fb stranici daj mi njegovo ime i prezme i mozda ga unban
Nazad na vrh Ići dole
https://gsfanatic.serbianforum.info
Iluz!jA




Broj poruka : 28
***NOVAC*** : 71
***POHVALE*** : 1
Datum upisa : 18.02.2015

Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyPet Feb 27, 2015 2:28 pm

Evo slike jos jedne, Ebola je dao Alien bez Vote:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Iluz!jA




Broj poruka : 28
***NOVAC*** : 71
***POHVALE*** : 1
Datum upisa : 18.02.2015

Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyPet Feb 27, 2015 2:33 pm

Mirsad je reko: "Mirsad te nije psovao nego je samo napisao (ja i rekao sam da ga volim ko brata i da sam ga branio od DoS napada i ono sto je ispod pisalo, de nisam stavio zagradu, to nije moje, to je Zejn psovao Besta i rekao je da neznamo mi ko je on jos da jebe bestu mater, reko mu je da ce hakovati server i ja sam rekao: Best je bolji od razliku za tebe. I on je meni psovao mater, i best je sve pogresno sve shvatio, ja sam branio Besta)." To su njegove reci. To mi je reko da postam, i takodje proverio sam dali je boosto 5 puta, kao sto tvrdi, i ispada da je boost 2 puta. Onih 3 boosta slucajno je spojio IP i Ime. Hvala,
-Iluz!jA
Nazad na vrh Ići dole
Genfrakt

Genfrakt


Broj poruka : 93
***NOVAC*** : 1381
***POHVALE*** : 7
Datum upisa : 08.02.2015
Lokacija : 20.12.2002

Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyPet Feb 27, 2015 3:20 pm

Slazem se za ebolu i on ne prebacuje one bez mica u tt kao i da nije admin!
Nazad na vrh Ići dole
Best
Admin
Best


Broj poruka : 131
***NOVAC*** : 1246
***POHVALE*** : 2
Datum upisa : 07.02.2015
Godina : 24

Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyPet Feb 27, 2015 7:21 pm

Skinut eboli danas admin plus.banovan na 300min video sam svojim ocima
Nazad na vrh Ići dole
https://gsfanatic.serbianforum.info
Genfrakt

Genfrakt


Broj poruka : 93
***NOVAC*** : 1381
***POHVALE*** : 7
Datum upisa : 08.02.2015
Lokacija : 20.12.2002

Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyPet Feb 27, 2015 7:38 pm

Sta si video Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Genfrakt

Genfrakt


Broj poruka : 93
***NOVAC*** : 1381
***POHVALE*** : 7
Datum upisa : 08.02.2015
Lokacija : 20.12.2002

Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptyPet Feb 27, 2015 7:38 pm

I mislim da je Iluzija zasluzio obicnog admina Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tuka

Tuka


Broj poruka : 81
***NOVAC*** : 264
***POHVALE*** : 0
Datum upisa : 08.02.2015
Godina : 33
Lokacija : Makedonija-Skopje

Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptySub Feb 28, 2015 6:41 am

Pa da Ebola koristi admin za da se pravi brate Razz A nista ne radi ako neko reklamira neki drugi srw na JB ne radi nista ako neko udze u CT bez mic .. Free kila zato sto je admin i misli da niko mu niss nemoze daje igre bez vote ..
Nazad na vrh Ići dole
Iluz!jA




Broj poruka : 28
***NOVAC*** : 71
***POHVALE*** : 1
Datum upisa : 18.02.2015

Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptySub Feb 28, 2015 2:49 pm

Beste, Mirsad me je zamolio da ti kazem da je on boosto 2 puta i da hoce VIP-a. Evo dokaza:
[You must be registered and logged in to see this link.]
samo klikni na Prikazi Boostove (verovatno vec znas, al nema veze, molio me je mnogo da ti ovo kazem)
Nazad na vrh Ići dole
Best
Admin
Best


Broj poruka : 131
***NOVAC*** : 1246
***POHVALE*** : 2
Datum upisa : 07.02.2015
Godina : 24

Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptySub Feb 28, 2015 4:14 pm

Nema njegovih bostova u posledjnih mesec dana
Nazad na vrh Ići dole
https://gsfanatic.serbianforum.info
Genfrakt

Genfrakt


Broj poruka : 93
***NOVAC*** : 1381
***POHVALE*** : 7
Datum upisa : 08.02.2015
Lokacija : 20.12.2002

Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... EmptySub Feb 28, 2015 11:03 pm

I ja sam vido
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...   Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Evo, sada ja i Mirsad ocemo da prijavimo neke, i...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ubacite neke dobre pesme za Jelbreak

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli na forum GS | FanaT!c :: .-FanaT!c Gaming CS :: .-FanaT!c JailBreak-
Skoči na: